Praha, 13. října 2022Startuje nový projekt ženského magazínu Lifee.cz s názvem SuperWoman. Každý měsíc bude patřit jedné výjimečně úspěšné ženě, kterou magazín Lifee.cz představí formou podcastu a objektivem světoznámé fotografky Lucie Robinson. 

Magazín Lifee.cz přichází s novým projektem SuperWoman, ve kterém představí výjimečně úspěšné ženy a jejich životní příběhy. Jaký byl zásadní okamžik jejich kariéry, jak jít úspěchu naproti a k tomu stíhat děti a rodinu. K čemu jsou důležité pracovní zásady, nastavení cílů a vnitřních hodnot. 

Myslím, že každá žena v sobě skrývá super vlastnosti, jenom je potřebuje objevit a začít s nimi pracovat. K tomu potřebuje ten správný impuls a odvahu. Věřím, že projekt SuperWoman bude ženy motivovat, nebát se klást si vysoké cíle a jít si za nimi,“ uvádí šéfredaktorka magazínu Lifee.cz a autorka projektu Markéta Behinová, která SuperWoman vyzpovídá v podcastovém studiu. „Jako další SuperWoman představíme ženy z různých oborů, ať už jsou top manažerky, podnikatelky, nebo špičky naší umělecké scény.“

Rozhovory plné inspirace se dají nejen poslechnout, ale také pustit z videozáznamu. Povídání s úspěšnými ženami doprovází série fotek slavné fotografky Lucie Robinson. Její artové snímky představují vlivné ženy jinak než v kostýmku v kanceláři, ale podtrhují jejich ženskou krásu ve více uvolněném prostředí. Do podzimních lesů fotografka přesunula ředitelku společnosti Google Taťánu le Moigne, která se stala první SuperWoman magazínu Lifee.cz. Královna českého internetu v rozhovoru prozradila své tipy, jak být úspěšná a najít životní rovnováhu. Taťána le Moigne vzpomíná také na své dětství a rodiče, kterým vděčí za to, jakým způsobem ji formovali. Rozhovor si čtenáři mohou pustit nebo přečíst na webu Lifee.cz. A vzápětí ho najdou také na platformách Youtube, Stream, Spotify, Apple Podcasts, podcasty Google a také na sociálních sítích Lifee.cz.  

Magazín Lifee.cz přichází se svým prvním podcastem a nabízí čtenářkám další platformu se zajímavým obsahem. Jsme potěšeni, že na projektu SuperWoman spolupracuje naše přední fotografka Lucie Robinson se svým týmem. S projektem máme velké plány, kam patří kniha nebo vernisáž fotografií,“ dodává Tomáš Kačena, ředitel vydavatelství Extra Online Media.

Magazín Lifee.cz se stal v srpnu třetím nejčtenějším ženským online magazínem a oslovuje měsíčně
1,5 miliónu reálných uživatelů. Vydavatelství Extra Online Media provozuje weby eXtra.cz, Lifee.cz, G.cz, OneTV.cz, Extralife.cz a Toprecepty.cz. Celkem oslovuje více než 5 milionů reálných uživatelů měsíčně.

Share