Portfolio
napříč populací

Podrobnější informace o našich čtenářích a jednotlivých titulech najdete v mediakitu, který si můžete stáhnout.

 

Ceny uvedené v ceníku neobsahují DPH, která je účtována podle platného zákona o dani z přidané hodnoty. Provozovatel serverů si vyhrazuje možnost při objednávce reklamních kampaní sjednávat množství garantovaných impresí individuálně. S účinností od 1. ledna 2024 rušíme poskytování agenturních mediálních bonusů

  • oslovujeme 58 % internetové populace v ČR
  • naše tituly navštěvuje více než 5 milionů čtenářů měsíčně
  • na sociálních sítích oslovíme 3-5 milionů lidí

Naše tituly

Společenský magazín
Extra.cz

Extra.cz přináší přehledné zábavné zpravodajství o českém a zahraničním showbyznysu. Každý den nabízí čtenářům nové informace o vztazích, trapasech a emocích především českých, ale i zahraničních prominentů. Unikátní je i díky tomu, že na stránky přispívá řada známých osobností.

Recepty pro každého
Toprecepty.cz

Toprecepty.cz jsou jedničkou mezi kulinářskými tituly na českém internetu. Najdete tam jak katalog receptů vč. videoreceptů, tak i magazín s tipy a novinkami nejen kolem vaření. Toprecepty.cz jsou skvělým pomocníkem pro začátečníky i zkušené kuchaře.

Magazín pro ženy
Lifee.cz

Lifee.cz je oblíbený ženský magazín a patří mezi TOP 5 ženských titulů na českém trhu. Vtáhne vás do světa nejnovějších trendů v kráse, módě, kosmetice, zdraví i vaření. Stane se vaší inspirací a rádkyní v otázce rodiny, dětí, vztahů i zážitků.

Společenský magazín
G.cz

Společenský a názorový magazín bez zábran. Pracuje často se zábavnou formou a zpracovává informace z dění ze světa politiky, byznysu, vědy a techniky nejen v České republice. Je oblíbený především mezi vysokoškolsky vzdělanými lidmi.

Internetová televize
OneTV.cz

Internetová televize s vlastní produkcí. Najdete tam pořady, reportáže, rozhovory ze všech společenských oblastí. V této dílně vznikl například fenomén 3v1 a další pořady.

Zábavní magazín
Extralife.cz

Magazín pro lepší život zaměřený na témata zdraví, životní i kariérní úspěch a jak dosáhnout vytoužených cílů. Nechybí ani inspirativní příběhy a zajímavosti.

Chcete u nás inzerovat?

Neváhejte nám napsat. Ozveme se obratem, abychom vám připravili kampaň na míru, která bude splňovat vaše požadavky a potřeby. Využít můžete formuláře níže, nebo nás kontaktujte přímo na email reklama@eom.cz