Hledáme štiky v rybníku

Jsme eXtra.cz a hledáme někoho extra – třeba právě tebe! Patříme mezi nejčtenější bulvární weby v Česku, sídlíme v moderních kancelářích v Praze, jsme posedlí kvalitními zprávami nejen ze showbyznysu a máme skvělý tým. A právě ten bychom rádi ještě více rozšířili!

Koho máme v hledáčku a chceme ho mít na háčku

Co posilám redakce můžeme nabídnout

V naší redakci to žije a je plná kreativních eXtra lidí. Nejsme korporát, kde bychom byli svázaní jasně danými pravidly, každý má prostor pro vlastní realizaci.

Chceme mezi sebe parťáky na stejné vlně, kteří chtějí vytvářet kvalitní obsah pro čtenáře. Zkušeným psavcům nabízíme klidné a stabilní zázemí, nováčkům možnost učit se od nejlepších v oboru.

Pár zajímavostí o eXtra.cz

  • Web eXtra.cz navštěvuje 3,5 mil. čtenářů měsíčně. – V newsroomu eXtra.cz najdete relaxační koutek a samozřejmě i televizní stěnu s trendy a statistikami. Občas ale, když je šéfredaktor zrovna na pracovní schůzce, na ní běží Simpsonovi 🙂
  • eXtra.cz baví nejen čtenáře, ale samozřejmě i jeho tvůrce! Třeba když pořádáme speciální redakční tipovačky o různé ceny.
  • K úspěšným formátům eXtra.cz patří satirický pořad Čauky lidi s Petrem Jablonským, ale natáčíme i s dalšími hvězdami českého showbyznysu.
  • Naše reportéry vidíme rádi v terénu, klidně i za hranicemi Česka. Teď jsme třeba byli přímo na natáčení reality show Survivor. A je toho ještě mnohem více…