Internetový magazín eXtra.cz, který měsíčně navštěvují více než 3 miliony reálných uživatelů a řadí se tak mezi nejčtenější weby v Česku, výrazně posiluje. Vedení vlajkové lodi vydavatelství Extra Online Media přebral od prosince 2021 nový šéfredaktor Karen Mchitarjan.


Karen Mchitarjan přichází z webu Expres, kde v posledních letech působil jako elitní reportér především na poli showbyznysového zpravodajství. Dříve pracoval například v deníku Aha!, týdeníku Sedmička nebo společenském magazínu Super. „Převzetí takto úspěšného webu je logickým krokem v mé dosavadní kariéře a zároveň velkou výzvou. V eXtra.cz chci zúročit dlouholeté zkušenosti z českého showbyznysu, ještě lépe pokrývat všechny klíčové zpravodajské události a zároveň přinášet exkluzivní pohled nejen pod showbyznysovou pokličku tak, abychom našim čtenářům přinášeli každý den něco eXtra,“ říká ke své nové roli šéfredaktora Mchitarjan.


„Jsem velmi rád, že jsme takto významně personálně posílili. Nové vedení eXtra.cz má za cíl dále zkvalitňovat redakční obsah, přinášet více exkluzivních informací a vlastních kauz ze showbyznysu i ze zpravodajství,“ říká Tomáš Kačena, ředitel vydavatelství Extra Online Media.


Portfolio vydavatelství Extra Online Media oslovuje 5 milionů reálných uživatelů měsíčně, což je 58 procent internetové populace. Kromě vlajkové lodi eXtra.cz do něj patří také nejnavštěvovanější web o vaření v Česku Toprecepty.cz, úspěšný ženský web Lifee.cz, dále pak projekty G.cz, Extralife.cz a OneTv.cz.

Share