Největší portál o vaření Toprecepty.cz se pyšní další knihou s názvem Naše kuchařka 2. Pokřtily ji známé osobnosti jako herečka Tereza Bebarová, cukrář Josef Maršálek nebo vítězka soutěže MasterChef Veronika Danišová alias Besky.

V úterý 21. června 2022 proběhl dlouho očekávaný křest knih edice Toprecepty.cz, které patří pod mediální vydavatelství Extra Online Media. Podzimní křest prvních dvou knih Naše kuchařka a Naše moučníky musel být tehdy z důvodu covidové epidemie odložen. Než se situace uklidnila, edice se rozrostla o další krásnou knihu, Naše kuchařka 2, ve které znovu čtenáři najdou pestrý výběr receptů od polévek, přes hlavní chody, až k moučníkům. Stejně jako první dvě, i tato kuchařka opět obsahuje u každého receptu unikátní QR kód. Ten čtenáře převede přímo k videoreceptu na webu. Jako malý bonus pro volné chvíle pohody vznikla i publikace Naše křížovky.

Akce se konala v příjemném prostředí restaurace Zas a Znova v Sulicích u Prahy a vynikající pohoštění, podávané přímo z grilu připravil šéfkuchař Petr Hajný. Hosté se sešli v hojném počtu – nejen autorky receptů zařazených do knih a lidé, kteří se podíleli na tvorbě kuchařek, ale i kolegové z Extra Online Media. Kmotry knih se stali herečka Tereza Bebarová, cukrář a porotce soutěže Peče celá země Josef Maršálek, vítězka soutěže MasterChef Besky, autorka bestsellerů o pečení Iva Trhoňová a šéfredaktorka magazínu Lifee.cz Markéta Behinová. Každý z nich popřál knihám několika milými slovy vše nejlepší ,,do života”.  A jak zaznělo od Josefa Maršálka, tak i my věříme, že na nich bude znát velmi časté používání.

Share