Lifee.cz přináší letní speciál talk show Na kafeečko a další projekty. Mezi autory redakce patří i Vendula Pizingerová


Praha, 23. června 2022 – Lifee.cz, lifestylový magazín pro ženy z vydavatelství Extra Online Media, se úspěšně rozvíjí pod vedením nové šéfredaktorky. Jedním z externích autorek magazínu se nedávno stala Vendula Pizingerová, prezidentka nadace Kapka naděje, která reflektuje pestrý život padesátileté matky ve své rubrice Máma na přechodu.


„Přemýšlela jsem, jakým netradičním dárkem k padesátinám Vendulu Pizingerovou potěšit. Jelikož se dobře známe a vím, že ráda píše, vznikl nápad na její vlastní rubriku. Každý pátek ráno tak mají naše čtenářky možnost nahlédnout exkluzivně do jejího soukromí,“ uvádí šéfredaktorka Lifee.cz Markéta Behinová.

Rubrika Máma na přechodu vznikla na konci února 2022 a během čtyř měsíců vygenerovala 3 949 671 zobrazených stránek.


Letní speciál talk show Na kafeečko
V srpnu oslaví dva roky od svého startu úspěšná talk show Na kafeečko. Herečka a moderátorka Miluše Bittnerová si zve každou středu Na kafeečko zajímavé ženy a představuje jejich životní příběhy. Velmi otevřená zpověď slavných i neslavných žen často
odkrývá nelehké osudy i výjimečné okamžiky. Na kafeečko přináší lifestylový magazín Lifee.cz a patří už druhým rokem mezi nejúspěšnější on-line talk show.


Dosud nejúspěšnějším dílem talk show Na kafeečko se stal příběh herečky Světlany Nálepkové. Promluvila otevřeně o tom, jak ji půlrok se sňatkovým podvodníkem dostal na totální dno. Tento díl pořadu zhlédlo celkem 805 236 diváků. Z toho na webu Lifee.cz 466 032 diváků a na internetové televizi Stream.cz 339 321 diváků. Celkově již pořad Na kafeečko vygeneroval 10 460 714 zobrazených stránek.


Talk show Na kafeečko přichází od 6. července s letním speciálem Na kafeečko – Lovestories. Diváci se mohou těšit na láskyplné příběhy zajímavých českých párů. Pozvání do pořadu Miluše Bittnerové přijali například Gabriela Gášpárová a Petr Havránek, jejichž láska vznikla během natáčení show Love Island, nebo moderátor Honza Musil a Jakub Bialý, kteří žijí šest let v registrovaném partnerství.

Beauty tutoriály Kurzy líčení s Lifee.cz
Další novinkou webu Lifee.cz je série video beauty tutoriálů Kurzy líčení s Lifee.cz. Projekt v letních měsících a nabídne čtenářkám sedm dílů všech základních kroků při líčení. Např. Jak správně nanášet make-up, jak pracovat s řasenkou a umělými řasami, jak nanášet oční stíny a kombinovat různé barvy atd. Jednotlivými díly čtenářky provede profesionální vizážistka Diana Vitikačová, která je zároveň úspěšnou beauty influencerkou.


Personální a další obsahové novinky
Lifestylový magazín Lifee.cz se rozvíjí také personálně. Redakční tým od května posílila Kristina Vodičková a zastává zde pozici zástupce šéfredaktora. Kristina dříve pracovala jako editorka webu Super.cz a Žena-in.cz. „S příchodem zkušených posil do vedení
magazín Lifee.cz v průběhu letošního roku výrazně rozšířil svůj obsah a přináší více obsahu z oblasti módy, kosmetiky a zdraví. Dalším krokem bude rozšíření rubriky Děti a rodina. Na září je pak naplánován start několika dalších projektů,“
doplňuje ředitel vydavatelství Extra Online Media Tomáš Kačena.

Share