Ženský magazín Lifee.cz vydavatelství Extra Online Media nově vede Markéta Behinová. Přichází z TV Nova, kde se dva roky věnovala korporátní komunikaci. Předtím byla léta spojená s lifestylovými časopisy Story, Glanc, Gurmet a Maminka, které redesignovala a obsahově rozvíjela jako šéfredaktorka i junior publisherka.


„Magazín Lifee.cz mě oslovil svým zaměřením a potenciálem. Chtěla bych do něj vnést svoji energii a dlouholeté zkušenosti z lifestylových i ženských médií. Neplánuji převratné změny, chci se zaměřit na exkluzivní obsah, více zapojit zajímavé osobnosti včetně slavných žen, rozjet podcasty, reflektovat trendy a život jako takový,“ uvádí ke své nové roli šéfredaktorky Markéta Behinová.


„Žijeme druhým rokem úplně nový lifestyle a s ním se objevují i nová témata a pohled na svět. Kalhoty nás tlačí v pase, děti skáčou doma po hlavě a vidina útěku z reality téměř žádná. Lifee.cz je tady pro ženy, které si chtějí život jednoduše užít a které chtějí zářit, i když je kolem nich třeba zamračeno,“ popisuje.
Markéta Behinová nedávno vydala publikaci Kniha o mateřství a spolupracovala jako scenárista/dramaturg na pořadu FTV Prima Máma nad věcí.


„Oblíbenost Lifee.cz neustále roste a jsme rádi, že náš úspěšný projekt získal takto výraznou
tvář do vedení,“ říká ředitel vydavatelství Extra Online Media Tomáš Kačena. Magazín Lifee.cz měsíčně oslovuje 1,3 milionu reálných uživatelů a staví na pilířích – děti, rodina, styl, zdraví, láska a vztahy, horoskopy, vaření a recepty.

Vydavatelství Extra Online Media oslovuje více než 58 % internetové populace. Provozuje weby eXtra.cz, Lifee.cz, G.cz, OneTV.cz, Extralife.cz a Toprecepty.cz. Celkem oslovuje více než 5 miliónu reálných uživatelů měsíčně.

Share