Cover video

Technické parametry platné pro pouze pro weby ELLE.cz a Marianne.cz (desktop i mobilní verze webu) – video poutač na homepage, podstránce, a v detailu článku (mimo galerie).
Rozměry Desktop cover video – 16:9, 1920×1080 px
Mobil cover video – 16:9, 960×540 px
Datová velikost Desktop cover video – max. 15 MB
Mobil cover video – max. 4 MB
Formát Mp4 (dle předchozí dohody lze i ve formátech
mov, mpg, mpeg, avi
Délka videa Desktop cover video – (max. 30 sekund)
Mobil cover video – (max. 10 sekund)

 

COVER VIDEO je zcela exkluzivním reklamním formátem, proto si společnost Burda International CZ s.r.o. vyhrazuje právo na schvalování finálních video podkladů. Na webu může být umístěno pouze jedno cover video ve stejný čas. Mobilní ani desktopová verze cover videa nesmí obsahovat texty – mimo logo. Claim je povolen pouze v závěrečné části videa.* * toto neplatí pro zákonná produktová sdělení (např. doplňky stravy) K podkladům je třeba dodat URL, na kterou má banner odkazovat.

Odkazy s UTM parametry

Cílové url, které obsahují UTM parametry, je z důvodu správného formátování nutné dodávat v textových souborech (.txt).

Externí měření

Jako měření třetích stran akceptujeme Adform, Sizmek, Doubleclick a Gemius (kódy musí podporovat https). Ostatní partneři musí projít testováním a certifikací na naší straně. V případě nesrovnalostí ve statistikách bude akceptován maximální rozdíl do 10 % s naším reklamním systémem.

Jako měření je možné dodat maximálně dva měřící 1×1 pixely pro standardní statické kreativy, pro HTML bannery, textové formáty a mobilní slide-up pouze jeden. V případě potřeby použití doměřovacích skriptů, je nutné tento banner dodat jako zobrazovací skript, který bude doměřování obsahovat.

Podmínky stornování objednávky

V případě stornování objednávky objednatelem po jejím přijetí vydavatelem je vydavatel oprávněn uplatňovat stornovací poplatky ve výši 100% ceny. Stornování objednávky objednatelem musí být provedeno v každém případě písemně. Stejné platí pro případ, kdy vydavatelství odmítne uveřejnit již potvrzenou objednávku z důvodu neuhrazení závazků zadavatele.