Bumper

Technické parametry platné pro tituly BurdaMedia Extra
Rozměr 720p 1280×720
Poměr stran: 16:9
Datová velikost 100 MB
Formát mp4
Zobrazovací kód ano (podrobné informace níže v obsahu)
Délka max. 7 vteřin
Kodek H.264 (zvukový kodek AAC)

V rámci optimalizace se kvalita zobrazeného videospotu řídí rychlostí připojení, typem zařízení a dalšími parametry na straně uživatele webu. Nelze tedy zaručit, že videospot bude vždy zobrazen v nejvyšší dodané kvalitě.

Vzhledem k velkým datovým objemům je potřeba dodávat podklady přes datová úložiště (Úschovna.cz, WeTransfer apod.) s minimálně týdenní platností odkazů ke stažení.

Odkazy s UTM parametry

Cílové url, které obsahují UTM parametry, je z důvodu správného formátování nutné dodávat v textových souborech (.txt).

Externí měření

Jako měření třetích stran akceptujeme Adform, Sizmek, Doubleclick a Gemius (kódy musí podporovat https). Ostatní partneři musí projít testováním a certifikací na naší straně. V případě nesrovnalostí ve statistikách bude akceptován maximální rozdíl do 10 % s naším reklamním systémem.

Jako měření je možné dodat maximálně dva měřící 1×1 pixely pro standardní statické kreativy, pro HTML bannery, textové formáty a mobilní slide-up pouze jeden. V případě potřeby použití doměřovacích skriptů, je nutné tento banner dodat jako zobrazovací skript, který bude doměřování obsahovat.

Zobrazovací kód

Pro videospoty podporujeme zobrazovací kódy VAST do verze 3.0 včetně. Každý zobrazovací kód pro video musí mít povinně nastavený parametr skipoffset na 7 vteřin.

Ukázka kódu:

<Linear skipoffset="00:00:07">